Kezdőoldal Dokumentumok Határozatok tára Taggyűlés határozatai (2006.02.15.)
Taggyűlés határozatai (2006.02.15.) PDF Nyomtatás E-mail
1/2006.02.15.
Gólya Pál: megkérte a megjelenteket, hogy aki egyetért a napirendi pontokkal, kézfelnyújtással jelezze.

1./ Tagfelvétel
2./ A Szövetség Szervezeti és Működési Szabályzatának /SZMSZ/ jóváhagyása
3./ Tájékoztató az NCA választásról
4./Beszámoló a Szövetség jelenleg futó programjairól
Előadó: Kisné Zsigovics Erzsébet ügyvezető
5./ Egyebek
Tartózkodás: -

Gólya Pál: megállapítja, hogy a taggyűlés a napirendi pontokat egyhangúlag elfogadta.

2/2006.02.15.
Gólya Pál: arra kérte a megjelenteket, hogy kézfelnyújtással jelezzék, ha egyetértenek a Vesebetegek és Szervátültetettek Békés Megyei Érdekvédelmi Sportegyesülete felvételével.
Szavazás:

Tartózkodás: -
Gólya Pál: Megállapította, hogy a taggyűlés egyhangúlag elfogadta a Vesebetegek és Szervátültetettek Békés Megyei Érdekvédelmi Sportegyesület felvételét.

3/2006.02.15.

Gólya Pál: arra kérte a megjelenteket, hogy kézfelnyújtással jelezzék, ha egyetértenek a Mentálhigiénés Egyesület felvételével.
Szavazás:

Igen szavazat: 29.

Tartózkodás: -
Gólya Pál: Megállapította, hogy a taggyűlés egyhangúlag elfogadta a Mentálhigiénés Egyesület felvételét.

4/2006.02.15.

Gólya Pál: szavazásra bocsátja az Szövetség Szervezeti és Működési Szabályzatát.
Megkéri a jelenlévőket, hogy aki egyetért az előterjesztett SzMSz-szel kézfelnyújtással jelezze.

Tartózkodás: -
Gólya Pál: megállapította, hogy a taggyűlés egyhangúlag elfogadta a Szövetség Szervezeti és Működési Szabályzatát.

Kezdőoldal Dokumentumok Határozatok tára Taggyűlés határozatai (2006.02.15.)