Kezdőoldal Projektek Lezárult projektek Részlet a Békés Megyei Hírlap 2010. április 28-ai számából
Részlet a Békés Megyei Hírlap 2010. április 28-ai számából PDF Nyomtatás E-mail
Esélyt teremtett a Civil Szervezetek Szövetsége a megyében
PÁLYÁZAT A program végén huszonhét álláskereső helyezkedett el, népszerű volt a takarítói és a szociális gondozói képzés

Huszonheten már munkát találtak a Civil Szervezetek Szövetségének "Esélyteremtő munkaerőpiaci szolgáltatások Békés megyében" elnevezésű programjának segítségével.

A Civil Szerveztek Szövetsége 2008. augusztus 1-jével indította a TÁMOP 1.4.1-7/1-2008-0107. számú programot, amelynek célja volt, hogy az alacsony iskolai végzettségű vagy elavult szakmával rendelkező, Békés megyében élő álláskeresőket munkához segítsék. A program 2010. július 31-én zárul, a résztvevők takarító és szociális gondozó, ápoló képzésben részesültek.

Forrás: Békés Megyei Hírlap, 2010. április 28. 14. oldal